نمونه کار: همایش بزرگ سمفونی ثروت 2

شرکت پارند

نمایش نمونه کار

همایش بزرگ سمفونی ثروت 2

به گزارش روابط عمومی مجموعه پارند، مبحث کارآفرینی و همراستا با ان خلق ثروت یکی از موضوعات مهم و عمده امروز جامعه جوان و جویای کار کشور ماست. شاید بیش از هر حوزه ای امروز کار آفرینی و اشتغال از اهمیت برخودار است. جامعه جوان و بخصوص تحصیل کرده نیاز به بازار کار به فراخور تحصیلات و استعدادها دارد اما متولی اصلی بحث اشتغال یعنی دولت به تنهایی قادر به پاسخگویی و تامین شغل برای تمامی بیکاران کشور نخواهد بود زیرا این امر نیازمند ایجاد زیر ساخت ها و هزینه بسیار گزاف خواهد بود که مطمئنا از توان دولت به تنهایی خارج است. لیکن سازمانهای مردم نهاد بعنوان بازوی دولت در این حوزه میتوانند بسیار تاثیر گذار باشند ابتدا در بحث فرهنگ سازی و اموزش و سپس در بحث اشتغال زایی البته بازهم با کمک های دولت. برگزاری همایش کارافرینی با محوریت کارافرینی اجتماعی و همایش ها و کار گاههایی ازین دست در شهرستان بیرجند بعنوان شهری که بیشتر بعنوان شهر کارمندی شناخته میشود و بخش صنعت نیز آنچنان رونقی ندارد حداقل می تواند در علاقمندی جوانان به بحث کارآفرینی و تغییر دیدگاه انها مبنی بر استخدامهای دولتی تاثیر گذار باشد.

همایش بزرگ موفقیت با عنوان سمفونی ثروت با محوریت کارآفرینی اجتماعیی کانون پرورش افکار پارند که با دعوت از دکتر کامران صحت برگزار شد با استقبال زیاد مردم بخصوص جوانان روبرو شد بطوری که بسیاری از شرکت کنندگان در نظر سنجی و همچنین مراجعات علاقمندی خود را به شرکت در کارگاهها و دوره های تخصصی ابراز کردند.

همچنین تعدادی از شرکت کنندگان در این همایش خواستار جلسه مشاوره خصوصی جهت پرورش ایده و راه اندازی کسب و کار شدند که درهفته های بعد این جلسات مشاوره با حضور مدرسان داخل استان برگزار خواهد شد.

نمونه کار | portfolio

‌‌‌آخرین به روزرسانی :‌ چهارشنبه, 24 دی 99